Anhor Sp.j. al. Różyckiego 1c, 51-608 Wrocław, Poland, tel. 667-366-136 | - Agencja SEO/SEM |
Jeśli chcesz dołączyć do Naszego zespołu napisz!

Oferty pracy

W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowiska:

oferty pracy

- handlowiec

Wymagania:
- wykształcenie min. średnie (mile widziani studenci)
- umiejętność prowadzenia rozmów i negocjacji handlowych
- ogólna wiedza na temat branży IT/e-commerce
- biegła znajomość obsługi komputera w tym pakietów biurowych
- predyspozycje do pracy w zespole i pod presją czasu
- uczciwość, dyspozycyjność, punktualność
- zaangażowanie i motywacja do pracy
- umiejętność organizacji pracy
- prawo jazdy kat. B

Mile widziane:
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- doświadczenie z e-commerce
- znajomość j. angielskiego
- podstawowa znajomość SEO/SEM

Kandydat, którego szukamy powinien być osobą:
- sumienną i skrupulatną
- komunikatywną
- samodzielną i kreatywną

Zadania przyszłego pracownika:
- utrzymywanie relacji z obecnymi i pozyskiwanie nowych klientów
- przygotowywanie ofert i umów
- negocjacje handlowe
- przygotowywanie raportów i analiz

Co oferujemy:
- praca w biurze we Wrocławiu
- możliwość dalszego rozwoju kariery
- rodzaj zatrudnienia: do wyboru

Prosimy o przesłanie CV i LM na adres e-mail: biuro@anhor.pl.
Prosimy o dopisanie do listu e-mail klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29-08-97 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883)"
Zastrzegamy sobie odpowiedzi tylko do wybranych osób.

- Link Builder/Pozycjoner

Oferujemy:
- pracę w zgranym zespole
- możliwość rozwoju i awansu
- wynagrodzenie zależne od zaangażowania i efektów pracy

Wymagania:
- znajomość zasad działania wyszukiwarek;
- znajomość narzędzi SEO oraz umiejętność wynajdowania nowych;
- "lekkie pióro" - umiejętność pisania krótkich artykułów tematycznych;
- znajomość zasad tworzenia zaplecza;
- umiejętność analizowania danych liczbowych oraz wyników badań marketingowych;
- umiejętność przygotowywania raportów;
- znajomość j. angielskiego;
- podstawowa znajomość HTML , XHTML, CSS i PHP;
- zamieszkanie blisko Wrocławia;
- min. 6 miesięcy doświadczenia na podobnym stanowisku;

- kreatywną
- samodzielną

Prosimy o przesłanie min. 2 wcześniej wykonanych przykładów prac (linki z krótkim opisem zakresu prac), CV i LM na adres e-mail: biuro@anhor.pl.

Google AdWords Google Analytics Template Monster osCommerce Drupal Joomla Guarantee PrestaShop

O firmie | Projektowanie | Pozycjonowanie | Kampanie | Współpraca | Praca | Templatki | Kontakt | Portfolio | Mapa strony