Anhor Sp.j. al. Różyckiego 1c, 51-608 Wrocław, Poland, tel. 667-366-136 | - Agencja SEO/SEM |

Trochę o nasIstniejemy na rynku usług internetowych od 2005 roku.
Naszym celem jest kompleksowe świadczenie usług internetowych oraz reklamowych dla naszych Klientów. Podstawowym celem naszej pracy jest umożliwienie Klientom szerokiego zaistnienia ze swoją ofertą w Internecie.
Zarządzamy internetowym wizerunkiem firm od początku - począwszy od rejestracji domen, poprzez profesjonalny hosting, stworzenie strony aż do profesjonalnego e-marketingu.

NASZ ZESPÓŁ

zespół Anhor

Największą wartością firmy są jej pracownicy. Zespół firmy Anhor to najlepsi fachowcy branży IT i e-marketingu.
Cechuje nas pełne zaangażowanie i kompetencja. Doradzamy Klientom kompleksowo, dbając o to, żeby inwestowane w projekt internetowy pieniądze, szybko się zwróciły!

POZNAJ NASZYCH PRZEDSTAWICIELI


Tomasz Sobecki

TOMASZ SOBECKI
"Grupę Anhor tworzą specjaliści mający kilkuletnie doświadczenie w e-marketingu. Naszymi klientami są zarówno małe, jak i duże firmy. Każdy nowy projekt stanowi dla nas wyzwanie i odpowiedzialność, którą wieńczy satysfakcja z sukcesu kolejnego przedsięwzięcia. Naszą misją jest ułatwienie naszym Klientom zaistnienia i dotarcia ze swoją ofertą do milionów internautów. Dzięki wiedzy i doświadczeniu możemy podejmować nawet bardzo skomplikowane zadania służące zaspokojeniu potrzeb naszych Klientów."

MARTA GŁOWACKA

"W firmie Anhor indywidualnie podchodzimy do projektów i potrzeb naszych Klientów, zawsze wspólnie z Klientami nad nimi pracujemy. Pomagamy Klientom w urzeczywistnianiu ich pomysłów w taki sposób, aby te pomysły przekształciły się w sukces. Najważniejsze jest aby znaleźć wspólny język z Klientami. Od tego jaki pomysł jesteśmy w stanie zaproponować i co ważne wdrożyć w życie, zależy sukces nasz i naszych partnerów. Otwartość na pomysły, ale także konstruktywna dyskusja sprawia, że firma Anhor jest pod tym względem wyjątkowa."

Certyfikat GAP

certyfikat GAP

Wiedza z zakresu kampanii linków sponsorowanych Google AdWords na początku grudnia 2007 została potwierdzona przez Certyfikat Qualified Google Advertising Professional.
Certyfikat został uzyskany w wyniku egzaminu zdanego przez naszego specjalistę SEM - Tomasza Sobeckiego.
Certyfikat mogą zdobyć jedynie osoby, które aktywnie zarządzają kontami AdWords.
Aby otrzymać certyfikat należy spełnić szereg warunków, m.in. odpowiednio długo prowadzić kampanie reklamowe, osiągnąć wymagany poziom obrotów z Google Inc., a także zdać egzamin składający się z 110 pytań związanych z systemem Google AdWords.

CERTYFIKAT GOOGLE ADWORDS Z ANALIZ I RAPORTOWANIA


KONTAKT

kontakt Anhor

al.Różyckiego 1c (biurowiec IKSAiP)
51-608 Wrocław
tel. 667-366-136
napisz do nas: biuro@anhor.plGoogle AdWords Google Analytics Template Monster osCommerce Drupal Joomla Guarantee PrestaShop