Anhor Sp.j. al. Różyckiego 1c, 51-608 Wrocław, Poland, tel. 667-366-136 | - Agencja SEO/SEM |

Pozycjonowanie stron internetowych


Polega na podjęciu działań poprawiających pozycję strony internetowej w wynikach wybranych wyszukiwarek internetowych. Pozycjonowanie strony zwiększa liczbę internautów odwiedzających witnynę, czyli potencjalnych klientów, co przekłada się na wzrost sprzedaży. Pozycjonowanie SEO wpływa również pozytywnie na świadomość marki w Internecie.

Pozycjonowanie stron internetowych

pozycjonowanie stron www wrocław

Profesjonalne pozycjonowanie stron www polega na podjęciu działań, dzięki którym strona WWW zostaje wypromowana na wysokich pozycjach w wybranych przez Klienta wyszukiwarkach internetowych. Internauci przeszukujący sieci internetowe, łatwiej i znacznie częściej trafią na stronę, która została wykonana usługa pozycjonowania, niż na stronę, która jest ciekawa artystycznie i formalnie, ale przez brak e-marketingu ginie w gąszczu innych witryn.
Usługę pozycjonowania wdrażamy w najpopularniejszych wyszukiwarkach zarówno polskich, jak i zagranicznych.
Proponujemy audyt Państwa strony pod kątem jej optymalizacji oraz dostosowania jej do algorytmów, którymi posługują się wyszukiwarki.Rodzaje umowy

Opłaty za pozycjonowanie stron w Internecie uzależnione są od rodzaju umowy i w mniejszym lub większym stopniu zależą od pozycji, jaką wytypowane słowo kluczowe, zajmie w wyznaczonych na pozycjonowanie wyszukiwarkach.
W zależności od Państwa preferencji oddajemy do dyspozycji wszystkie popularne rodzaje umów na pozycjonowanie funkcjonujących na rynku branży SEO/SEM:
1. Umowa z opłatami zależnymi od wyników - im strona będzie wyżej w wynikach wyszukiwarek, tym opłaty będą wyższe.
2. Umowa ryczałtowa - stała (zryczałtowana) opłata za pozycjonowanie, bez względu na pozycje strony w zleconej wyszukiwarce.
3. Umowa "mix" - niewielka stała opłata miesięczna oraz premia zależna od uzyskanych wyników.
4. Umowa z opłatami zależnymi od wygenerowanego ruchu - umowa kierowana do dużych serwisów/portali gdzie stosuje się tzw. szerokie pozycjonowanie (long tail).

Gwarantujemy pomoc w doborze słów kluczowych oraz optymalizację kodu HTML i PHP pod kątem zgodności technicznej parametrów strony z parametrami robotów sieciowych. Do usługi dodajemy gratis profesjonalne statystyki odwiedzalności, aby określić dokładnie strategię e-marketingową. Jeśli chcesz poznać definicję niektórych pojęć z branży SEO/SEM zobacz słownik SEO.

Poznaj korzyści płynące ze skutecznie pozycjonowanej strony internetowej.

piramida SEO

Piramida sukcesu w pozycjonowaniu.

Google AdWords Google Analytics Template Monster osCommerce Drupal Joomla Guarantee PrestaShop

O firmie | Projektowanie | Pozycjonowanie | Kampanie | Współpraca | Praca | Templatki | Kontakt | Portfolio | Mapa strony

Copyright 2010-2017 Anhor Sp.j. Wrocław

o firmie projektowanie stron pozycjonowanie stron kampanie reklamowe hosting domeny