Anhor Sp.j. al. Różyckiego 1c, 51-608 Wrocław, Poland, tel. 667-366-136 | - Agencja SEO/SEM |

Pozycjonowanie stron internetowych


Liczba stron WWW w Internecie przekracza 100 mln. Spamiętanie wszystkich potrzebnych przeciętnemu człowiekowi adresów jest niemożliwe. Zapisywanie przydatnych adresów w tzw. zakładkach jest wykorzystywane w ograniczonym zakresie. Większość internautów korzysta z wyszukiwarek internetowych trafiając na strony internetowe, które znalazły się wyświetlonym w odpowiedzi na ich zapytanie ekranie.
Internauci przeszukujący sieci internetowe, łatwiej i znacznie częściej trafią na stronę, która została wypozycjonowana, niż na stronę, która jest ciekawa artystycznie i formalnie, ale przez brak e-marketingu ginie w gąszczu innych witryn.


Pozycjonowanie stron internetowych >>

pozycjonowanie stron www

Pozycjonowanie stron www polega na podjęciu działań, dzięki którym strona WWW zostaje wypromowana na wysokich pozycjach w wybranych przez Klienta wyszukiwarkach internetowych.
Wg wielu specjalistów od marketingu pozycjonowanie jest obecnie najskuteczniejszą i najtańszą metodą marketingu w Internecie.
Usługa pozycjonowania w Anhor to forma reklamy, która przyniesie Państwa firmie maksymalne korzyści. Oferta zawiera analizę SEO strony, dobór słów kluczowych, analizę konkurencji, content development, pozycjonowanie, monitoring strony i raportowanie.

Optymalizacja stron www >>

optymalizacja

Serwis internetowy musi być nastawiony na aktywne działania: stałe pozyskiwanie nowych klientów, utrzymywanie dobrych relacji firmy z jej otoczeniem, a przede wszystkim sprzedaż. Żaden z tych czynników nie zadziała, jeżeli firma nie podejdzie do funkcji e-marketingu rzeczowo i profesjonalnie.
Podczas wstępnej analizy strony internetowej zwracamy uwagę na to, żeby zawartość tekstowa strony nie była oddzielona od zawartości graficznej. Tekst stanowiący zawartość strony internetowej, powinien być zwięzły ze względu na ograniczoną objętość strony.

Optymalizacja sklepów >>

optymalizacja sklepów internetowych

Pozycjonowanie Long Tail to model optymalizacji szczególnie polecany dla sklepów internetowych i portali posiadających wiele podstron.

Audyt SEO

audyt seo

Świadczymy usługi profesjonalnej analizy stron i serwisów mający na celu wykrycie wszystkich błędów na stronie, powodujących mniejszą widoczność w wyszukiwarkach i zaproponowanie ich skutecznego poprawienia.

Słownik SEO >>

słownik seo

Słownik podstawowych pojęć z dziedziny e-marketingu i SEO pomoże Ci w zrozumieniu najbardziej popularnych pojęć.

Google AdWords Google Analytics Template Monster osCommerce Drupal Joomla Guarantee PrestaShop

O firmie | Projektowanie | Pozycjonowanie | Kampanie | Współpraca | Praca | Templatki | Kontakt | Portfolio | Mapa strony

Copyright 2010 Anhor Sp.j. Wrocław

o firmie projektowanie stron pozycjonowanie stron kampanie reklamowe hosting domeny