Anhor Sp.j. al. Różyckiego 1c, 51-608 Wrocław, Poland, tel. 667-366-136 | - Agencja SEO/SEM |

Projektowanie stron internetowych


Strony internetowe są wizytówką i folderem firmowym XXI wieku dostępnym o każdej porze dla każdej osoby na świecie podłączonej do Internetu.
Agencja interaktywna Anhor posiada zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu stron internetowych. Oferujemy tworzenie stron www w oparciu o technologię html/xhtml i PHP, w tym Systemy Zarządzania Treścią (CMS).

PROJEKTOWANIE STRON INTERNETOWYCH

projektowanie stron internetowych

Poznanie potrzeb klienta, to dla nas podstawa. Chcemy poznać Państwa potrzeby, poznać w branżę w której porusza się Państwa firma i wspólnie opracować pomysł na sukces!
Niezwykle ważne jest opracowanie spójnej koncepcji strony, dostosowanej do potrzeb klienta. Dlatego projektowanie stron internetowych to kluczowy i wyjątkowo kreatywny etap tworzenia. Charakter strony www będzie dopasowany do profilu Państwa działalności, jednocześnie spełniając oczekiwania nowych klientów.
Po zakończeniu pierwszego etapu, przechodzimy do uzgadniania kwestii grafiki. Jeżeli klient zaakceptuje pomysł na grafikę, wtedy następuje składanie strony.
Ostatni etap, to test funkcjonalności strony i wprowadzenie ewentualnych ostatnich poprawek.
Strony wykonujemy zgodnie ze standardami standardów W3C aby były przyjazne dla robotów sieciowych i lepiej widoczne w wyszukiwarkach internetowych.
Wieloletnia obecność na rynku i ogromne doświadczenie w projektowaniu stron WWW sprawiają, że zaufało nam wielu Klientów.

Po akceptacji przez Klienta wykonanego projektu, rozpoczynamy pierwszy etap promocji strony, rejestrując ją w wyszukiwarce.

Projekty stron dla urządzeń mobilnych

Urządzenia mobilne to wyzwanie dla dzisiejszych projektantów stron. Wraz z rosnącą róznorodnością urzadzeń mających dostęp do Internetu i robiących zakupy za pośrednictwem tych urządzeń, rośnie zainteresowanie posiadaniem tzw. stron responsywnych. Nasze doświadczenie pozwala nam, na rzyczenie Klienta wykonywać projekty stron o rozdzielczości dostosowującej się do urządzeń mobilnych.

Aktualizacje i modyfikacje

Dokonujemy aktualizacji i modyfikacji istniejących serwisów internetowych nie tylko naszego autorstwa.

Koszt budowy serwisu www

Zakres cenowy wykonywanych przez nas witryn waha się od 50 PLN netto, za małe wizytówki internetowe dla firm i osób fizycznych, aż do kilku tysięcy PLN - za rozbudowane witryny z zarządzaniem treścią (CMS).
Szczegółowe ramy kosztów uzgadniamy bezpośrednio z Klientem, ponieważ każdy projekt wymaga indywidualnego podejścia (doboru grafiki, układu).

Zarządzanie treścią

Jedną z naszych domen jest także opracowywanie sieciowej strategii komunikacyjnej dla przedsiębiorstw i instytucji publicznych.
Wdrażamy narzędzia klasy CMS, czyli "Content Managament Systems" i szkolimy pracowników z zakresu obsługi tego systemu.
W imieniu naszych Klientów sprawujemy opiekę nad ich witrynami internetowymi. Tworzymy lub redagujemy wcześniej przygotowane treści oraz materiały graficzne na potrzeby nowo powstałej albo odświeżanej strony.

NASZE PORTFOLIO >>

Zobacz nasze ostatnie prace

tworzenie stron www projektowanie stron internetowych wrocław projektowanie stron internetowych

Szablony stron internetowych >>

szablony stron internetowych

Jesteśmy partnerem serwisu "TemplateMonster". Na naszej stronie otrzymacie Państwo dostęp do każdej templatki w cenie producenta!

Google AdWords Google Analytics Template Monster osCommerce Drupal Joomla Guarantee PrestaShop

O firmie | Projektowanie | Pozycjonowanie | Kampanie | Współpraca | Praca | Templatki | Kontakt | Portfolio | Mapa strony

Copyright 2010-2017 Anhor Sp.j. Wrocław

o firmie projektowanie stron pozycjonowanie stron kampanie reklamowe hosting domeny