O firmie

Historia

Firma istnieje na rynku usług internetowych od 2005 roku, początkowo jako działalność gospodarcza osoby fizycznej, a od 2008 jako spółka jawna.  Naszym celem jest kompleksowe świadczenie usług internetowych oraz reklamowych dla naszych Klientów. Realizujemy to w naszej pracy poprzez umożliwienie Klientom szerokiego zaistnienia ze swoją ofertą w Internecie, stałe usługi serwisowe oraz ciągłe doradztwo.
Zarządzamy internetowym wizerunkiem firm od początku – począwszy od rejestracji domen, poprzez profesjonalny hosting, stworzenie strony aż do profesjonalnego e-marketingu.

Nasz Zespół

zespół Anhor

Największą wartością firmy są jej pracownicy. Zespół firmy Anhor to najlepsi fachowcy branży IT i e-marketingu.
Cechuje nas pełne zaangażowanie i kompetencja. Doradzamy Klientom kompleksowo, dbając o to, żeby inwestowane w projekt internetowy pieniądze, szybko się zwróciły!

Poznaj naszych przedstawicieli

Tomasz Sobecki

TOMASZ SOBECKI

„Firmę Anhor tworzą specjaliści mający kilkuletnie, a nawet kilkunastoletnie doświadczenie w e-marketingu. Naszymi klientami są zarówno małe, średnie, jak i duże firmy. Każdy nowy projekt stanowi dla nas wyzwanie i odpowiedzialność, którą wieńczy satysfakcja z sukcesu kolejnego przedsięwzięcia. Naszą misją jest ułatwienie naszym Klientom zaistnienia i dotarcia ze swoją ofertą do milionów internautów. Dzięki wiedzy i doświadczeniu możemy podejmować nawet bardzo skomplikowane zadania służące zaspokojeniu potrzeb naszych Klientów.”

MARTA GŁOWACKA

„W firmie Anhor indywidualnie podchodzimy do projektów i potrzeb naszych Klientów, zawsze wspólnie z Klientami nad nimi pracujemy. Pomagamy Klientom w urzeczywistnianiu ich pomysłów w taki sposób, aby te pomysły przekształciły się w sukces. Najważniejsze jest aby znaleźć wspólny język z Klientami. Od tego jaki pomysł jesteśmy w stanie zaproponować i co ważne wdrożyć w życie, zależy sukces nasz i naszych partnerów. Otwartość na pomysły, ale także konstruktywna dyskusja sprawia, że firma Anhor jest pod tym względem wyjątkowa.”

Adres

Anhor T.Sobecki Sp.j.
ul. Gen. Józefa Bema 5
55-095 Długołęka k/Wocławia

Kontakt

Tel. +48 667-366-136
E-mail: biuro@anhor.pl
Pon. - Pt. 800-16.00

Znajdziesz nas na

Facebook